Кухонні комбайни — головні помічники для тих, хто любить готувати часто та багато. Багатофункціональні пристрої дозволяють за лічені хвилини подрібнити, нашаткувати тверді інгредієнти, змішати рідкі, видавити сік, замісити тісто. П'ятірку найпопулярніших моделей у 2024 році зібрали у статті. photo-1550461716-dbf266b2a8a7?q=80&w=2070&auto=format&fit=crop&ixlib=rb-4.0.3&ixid=M3wxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8fA%3D%3D

Xiaomi Smart Cooking Robot

«Розумний» робот від знаменитого китайського бренду справляється аж із 35 завданнями: смажить та гасить, варить на пару, готує тісто, збиває вершки, розводить дитяче харчування, миє овочі та навіть зважує продукти. Користувачу варто лише замовити кухонний комбайн, завантажити у нього інгредієнти та натиснути потрібну кнопку. Індукційний мотор з регулюванням швидкості може видавати від 40 (для дбайливого змішування) до 12 000 (для інтенсивної обробки) обертів за хвилину. Різні відсіки дозволяють приготувати три страви одночасно.

Philips HR7778/00

Багатофункціональна модель з Нідерландів приваблює різноманітними насадками та гарантованою надійністю. Потужність у 1300 Вт дозволяє за секунди подрібнити найтвердіші інгредієнти. Насадки виготовлені з нержавіючої сталі та зберігають первозданний зовнішній вигляд роками. Унікальна технологія PowerChop дозволяє опрацювати кожен шматочок продукту для ідеальної консистенції. Інші плюси: 12 робочих швидкостей та соковитискач з інноваційним сітчастим фільтром.

Kenwood KVL 85.004 SI

Ефектна модель у сталевому корпусі відрізняється максимальною зносостійкістю та витримує будь-які навантаження на домашній кухні або в закладах громадського харчування. Різноманітність насадок дозволяє використовувати машину як блендер, планетарний міксер, соковидавлювач, шатківницю, електром'ясорубку і т.д. Містка основна чаша на 7 літрів відрізняється зручною конструкцією: вміст не розлітається всією кухнею. Таймер на автоматичне відключення та власні вбудовані ваги полегшують експлуатацію.

Bosch MUMS2EW30

Класична кухонна машина від Бош ідеальна для експлуатації в побутовій сфері завдяки розумному поєднанню доступної ціни, високої якості та широких функціональних можливостей. Сім вбудованих режимів, а також імпульсна робота дозволяють досягти ідеальної консистенції страв разом із 3D-технологією роботи насадок. Після роботи прилад зупиняється миттєво, попереджаючи розбризкування продуктів по стінах. Для зручності експлуатації у комбайні передбачені антивібраційна підставка та сталеві насадки.

Tefal QB632D38

Кухонна машина оснащена широким набором насадок. Тут є електрична м'ясорубка, блендер, різні типи віночків для збивання та замішування тіста, а також шатківниці, терки та млинки в декількох розмірах. Об'ємна нержавійна чаша на 4,6 л ідеальна для приготування страв у великих кількостях. Тішать користувачів також висока потужність, міцність корпусу та якість складання. Будь-який із цих пристроїв стане надійним помічником на кухні!