Люди почали частіше ігнорувати звичайну рекламу. Вони швидко визначають що їм щось хочуть продати і чим нав’язливіше це буде відбуватися, тим менше успіху має продавець. То, що ж робити та як просувати послуги, товари та бренди серед споживачів аби це мало величезний попит і популярність, без тиску на їх вибір?

Крауд-маркетинг - кому потрібен і як працює?

Читаючи коментарі до відомих блогів, статей чи, навіть, проглядаючи форуми, ми помічаємо невеличкі посилання. Вони вміщують певну цікаву інформацію про компанію, послугу чи якийсь продукт, посилаючись на сайт. Так працює залучення цільової аудиторії методом позитивних коментарів на різних популярних та тематичних майданчиках, а саме – крауд-маркетинг.

Цікаво, що ці коментарі розміщує не представник компанії, а самі учасники форуму та звичайні люди, які висловлюють свою думку про певний бренд, товар чи послугу. Родзинкою цього способу є те, що охочі можуть отримати посилання на сайт чи ресурс. Це дуже важливо для просування організації в пошукових системах.

Особливо стане в пригоді такий метод просування та поширення популярності для:

  • Організацій, що надають різноманітного роду послуги. Це значно збільшує довіру опонента до компанії ще до того, як він перейде по посиланню. А також призводить до збільшення конверсії.
  • Новинок, стартапів та початківців. Дозволяє потенційним клієнтам ознайомитися з продукцією та запропонованими інноваціями.
  • Агентств та організаторів різних заходів. Підвищує зацікавленість аудиторії, здіймає інформаційний шум, створює цікавинку, ажіотаж та покращує впізнаваність.
  • Інтернет-магазинів. Для привернення клієнтів певних категорій, ознайомлення з пропонованою продукцією, її особливостями та необхідним змістом.

Крауд-посилання – це ефективний інструмент прихованої реклами. Такий маркетинговий хід допомагає:

  • Підвищити попит та інтерес до певної групи товарів.
  • Покращити популярність, репутацію бренду, або думку потенційних клієнтів про «продукт».
  • Збільшити масу посилань та трафік сайту, а також посилання на сторінку чи ресурс, що просувається.
  • Поширити певну інформацію серед широкого спектра аудиторії.
  • Розбавити інші джерела посилань.

Привертаючи увагу потенційних клієнтів, та отримуючи позитивні відгуки, власник організації зменшує показник відмов. Це загалом покращує поведінковий фактор, та є дуже корисним для ранжирування даного ресурсу. Отже, крауд-маркетинг - це дуже ефективний інструмент для просування сайту, товарів та цілої компанії. Така тактика потребує величезних зусиль, креативності та витримки, аби досягти поставленої мети та мати стійкий успіх.