Багато хто з курців сьогодні надає перевагу POD-системам. Вони безпечніші за звичайні сигарети. Тому тим, хто ще не знайомий із електронними пристроями, варто їх спробувати. Популярними є под-системи Флекс. Якщо ви хочете придбати компактну, якісну та недорогу електронну сигарету, тоді перейдіть за посиланням https://flex.shop/ua/catalog/pod-sistemy та ознайомтесь із асортиментом. Ви точно знайдете тут те, що шукаєте.

Складові елементи под-системи

Под-система – це складний електронний пристрій. Виглядає як велика комп’ютерна флешка, звичайна сигарета. POD-система є багаторазовою. Тому використовувати її вигідніше, ніж паперові сигарети. Пристрій складається з ряду елементів, які пов’язані один з одним.

До складу електронної сигарети входять наступні частини:

  • корпус;
  • картридж із рідиною для паління;
  • мікропроцесор;
  • світлодіодний індикатор;
  • акумуляторна батарея;
  • парогенератор;
  • повітряний датчик.

Це приблизний склад. Перелік елементів відрізняється в різних системах. Це пов’язано із конструктивними особливостями різних моделей електронних сигарет.

Принцип роботи под-системи

Працює електронна сигарета просто. Сольовий нікотин нагрівається та починає випаровуватись. Курець його вдихає. З паром в організм поступає нікотин. Завдяки цьому утамовується тютюновий голод. Якщо система не має у своєму складі нікотину, тоді вдихання пару від електронної сигарети створює ефект паління і діє на організм більше психологічно.

Як користуватись POD-системою

Більшість POD-систем оснащені розумною електронною системою. Тому автоматично починають працювати при першій затяжці. Розраховані такі пристрої на сигаретний тип затяжки. Тобто, тяга відбувається через щоки. Кальянна затяжка не рекомендована. Адже призводить до швидкого виходу з ладу картриджу пристрою. Між затяжками слід робити короткі паузи (по 2-5 секунд). Взимку на вулиці електронну сигарету краще не палити або робити більш довгі паузи між затяжками (по 10-15 секунд). Це дозволить продовжити термін служби пристрою.