26 грудня пройшла остання в нинішньому році сесія міськради. Проядок дений був насичний, адже розглядалось 28 питань. Вони стосувались здійснення регулятороної політики, внесення змін до ряду раніше прийнятих рішень і затвердженних соціальних програм. Підбито підсумки виконання плану роботи ради за минулий рік та прийнято його на 2020 рік. Розглянуто план забезпечення сталого енергоринку вдо 2030 року, та інш. В усіх обговоренних питананнях було прйнято відповідні рішення.
Відбулась остання в нинішньому році сесія Токмацької міськради
![Відбулась остання в нинішньому році сесія Токмацької міськради Відбулась остання в нинішньому році сесія Токмацької міськради](https://s.06178.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/051/605/asessma_5e04c74349516.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Новости ОТГ