>

У Німеччині довелося зупиняти рух поїздів Deutsche Bahn . Збій у системі зв’язку

Deutsche Bahn зупинила рух поїздів на 90 хвилин через збій звязку - новини LB.ua
Deutsche Bahn зупинила рух поїздів на 90 хвилин через збій звязку - новини LB.ua

Увечері 23 травня німецький національний залізничний оператор Deutsche Bahn тимчасово призупинив рух поїздів по всій країні через збій у роботі системи зв’язку.

Про це повідомили представники компанії на офіційному сайті DB.

Як заявили залізничники, потяги затримувалися на станціях, поки тривали роботи з усунення несправності, що зачепила цифрову систему радіозв'язку GSMR.

«Наші технічні фахівці працюють у прискореному режимі, щоб усунути збій», — йдеться в повідомленні DB.

Також відомо, що збій також вплинув на приміське сполучення у великих містах від Берліна до Мюнхена.

Крім того, компаніяMetronomEisenbahngesellschaftmbH, яка здійснює регіональні перевезення в північних федеральних землях ФРН, включаючи Гамбург, Бремен та Нижню Саксонію, закликала пасажирів утриматися від поїздок поїздом, а тим, хто вже перебуває в дорозі, — знайти альтернативні види транспорту для подорожей.

У свою чергу, генеральний директор Deutsche Bahn Евелін Палла в коментарі виданнюBild зазначила, що причина збою поки що не встановлена.

«Заразми намагаємося довести потяги до станцій, щоб пасажири могли вийти. А потім нам доведеться усунути проблему, про яку ми поки що незнаємо», — сказала вона.

За данимиDB, збій торкнувся системи GSM-R — цифрової радіосистеми, яка використовується для управління залізничним рухом та забезпечення зв’язку в мережі компанії.

Як пише журнал Der Spiegel, раніше цифрова система залізничного радіозв'язку GSM-R вже виходила з ладу  на три години в жовтні 2022 року на півночі Німеччини. Тоді компанія Deutsche Bahn також була змушена призупинити рух поїздів у регіоні.

Розслідування інциденту встановило, що причиною збою стало пошкодження кабельного обладнання зловмисниками, пише видання.

20 червня в Мюнхені, Німеччина, під час маневру зіткнулися два вантажні потяги, внаслідок чого два вагони впали з мосту на дорогу, а одна людина загинула.

За попередньою версією подій, під час маневрування на мосту зіткнулися два вантажні потяги. Після зіткнення два вагони зійшли з рейок і впали на дорогу. Обидва потяги на момент аварії були порожніми.

Спочатку повідомлялося про одного тяжко травмованого потерпілого, його особу не розголошували. Однак пізніше ЗМІ повідомили, що потерпілий помер.

Інформує nv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати