Які компоненти знадобляться для створення самозамісу?

Приготування суміші для паріння електронних сигарет дозволить зекономити гроші та цікаво провести час. Деякі вейпери таким чином знаходять нове хобі у вигляді створення нових самозамісів. Вони виробляють власні рецепти та надають початківцям рекомендації. Домашні жидкости на солевом никотине при правильному виробництві не поступаються магазинним. Купить солевую жижу 50 мг

Які компоненти знадобляться для створення самозамісу?, фото-1

Склад самозамісу

Щоб правильно зробити домашню суміш, потрібно знати її основні інгредієнти:

1. Пропіленгліколь - основна речовина, яка входить до складу домашніх сумішей для паріння. Вона складає 70-80% самозамісу. Речовина в’язка та солодка. Пропіленгліколь служить провідником для гліцерину. Завдяки високій розчинній здатності речовина засвоюється слизовими організму людини. Така особливість призводить до виникнення тротхіту. Після паріння відчувається дертя та сухість в горлі, кашель. Якщо взяти більше 70 % пропіленгліколю і додати в суміш, можна забути про утворення пари. Великий вміст речовини перешкоджає даному явищу.

2. Гліцерин - популярний засіб, який присутній у всіх міських аптеках. Саме він відповідає за утворення потужної парової завіси. Правильне поєднання пропіленгліколю та гліцерину допомагає зробити хороший самозаміс.

Які компоненти знадобляться для створення самозамісу?, фото-2

3. Домашня жижа на солевом никотине неможлива без дистильованої води. Цей компонент відповідає за зменшення в’язкості самозамісу. Дистильована вода потрібна для усунення неприємних запахів гарі та змочування фільтра.

4. Нікотин “править балом” при виготовленні домашньої жижі. Саме дана речовина приносить насолоду від паріння. В Україні якісним нікотином вважається три марки: німецький, американський та шанхайський. В першому випадку нікотин під назвою Мерк відчуваєтся, як палений цукор. Неприємного смаку можна уникнути, додавши дистильовану воду та гліцерин до суміші. Джонсон не викликає смакових відчуттів. Шанхайський підійде курцям, які нещодавно кинули палити. Саме він віддає справжніми сигаретами

5. Різноманіття ароматизаторів дозволить вейперові знайти бажаний елемент. Саме вони є п’ятою складовою домашньої жижі. Користувач самостійно вибирає із ягідних, фруктових, тютюнових, які додати до самозамісу. Любителі алкоголю можуть поєднувати одразу два смаки: нікотиновий та спиртовий. На ринку присутні ароматизатори з алкогольною імітацією.

Більш детальну інформацію про виготовлення домашніх жиж читай на офіційному сайті. Тут присутні різні суміші, інгредієнти до них та багато корисного матеріалу по даній темі.

рідини на сольовому нікотині жижа на сольовому нікотині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
9 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати