Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!

Зараз кожен українець мріє про щось своє важливе, добре, потрібне. Особливо в цей час, коли кожен з нас має хоча б одну велику і бажану мрію про мир у рідній країні! Ми знаємо, що світ став іншим, ми віримо у світле майбутнє України та формуємо його своїми думками та діями. Маленькі українці, діти війни, які потрапили не з власної волі в цю жахливу ситуацію та живуть у ній, і зростають у ній – ці діти вимагають особливої ​​уваги та турботи. Ми знаємо, що так не буде завжди і ми чекаємо на перемогу і мир. Дітям треба зростати, вчитися, бути щасливими та будувати нову Україну, новий світ і розпочинати ми будемо саме тут і зараз! Наші діти – наше майбутнє!

Особливо зазирнули у майбутнє команда українського Благодійного Фонду «Мрію Жити», які запустили до 1 вересня проект «Шкільна Мрія» та забезпечують шкільні набори для навчання дітей молодшої та середньої школи, все необхідне для будь-якої форми онлайн та офлайн навчання дітям в умовах війни.

Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-1 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-2 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-3 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-4 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-5 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-6 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-7 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-8 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-9 Мрії здійснюються для маленьких українців із «Мрію Жити» у цей складний час попри все!, фото-10

Короткий репортаж про надану допомогу та коментар організатора проекту, бліц-інтерв'ю голови Благодійного фонду «Мрію Жити» Ірини Поповської:

«Проект викликав приголомшливий резонанс та зворотний зв'язок від українців. За першу добу з моменту оголошення компанії допомоги «Шкільна Мрія» наші інтернет ресурси, соціальні мережі, форма допомоги в документі Google на сайті фонду www.mriyuzhiti.com – все це було просто завалено масою заявок, навіть техніка не витримувала такої кількості запитів про допомогу.

Ми зрозуміли, яку важливу справу ми робимо та як потрібна допомога українцям – матеріальна та психологічна. Вдячна нашій команді фонду, які дні та ночі відповідають на запити, відправляють шкільні набори та гуманітарну допомогу, пакують, допомагають, самі волонтерять та дякую меценатам фонду за посилення можливостей допомоги українцям!

Ми сплатили від нашого фонду 382 заявки на даний момент, всього ми отримали з 1 червня по 11 липня 2022 року 37 363 звернень, а всього потрібно купити шкільних наборів 51 589 дитині на загальну суму 12 281 360 гривень, по 250 гривень за один набор, тому ми продовжуємо допомагати, шукаємо гроші та матеріальні ресурси і будемо раді меценатам та донатам для конкретної адресної допомоги!»

Слава Україні! Героям Слава!

Реквізити для гуманітарної допомоги дітям України:

ПриватБанк

  • ЄДРПОУ - 39333086
  • МФО - 305299
  • IBAN UA 793052990000026000026207697

Карта ПриватБанк

  • БО БФ "Мрію жити"
  • 5169 3305 1619 9780

PayPal

www.mriyuzhiti.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати