Токмацький територіальний центр соціального обслуговування міської ради доводить до відома одиноких та самотньо проживаючих громадяни похилого віку, які потребують допомоги під час карантину. У них є можливість придбати продукти харчування та медикаменти не виходячи з дому. Для цього треба звернутися за телефонами 4-58-27 та 2-26-43 з 8.00 до 17.00 години щодня, крім вихідних. Закупівлю необхідних продуктів та медикаментів здійснюватимуть для них соціальні робітники територіального центру.
Ще раз нагадуємо літнім людям без нагальної необхідності не виходити з дому та не порушувати карантинні вимоги.
Одиноким токмачанам є куди звернутися за допомогою в період карантину
![Одиноким токмачанам є куди звернутися за допомогою в період карантину Одиноким токмачанам є куди звернутися за допомогою в період карантину](https://s.06178.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/051/911/telefon_5e775836afed8.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію