Токмак підписав Меморандум про співробітництво з ЮНІСЕФ

Токмак підписав Меморандум про співробітництво з  ЮНІСЕФ

Восени 2019 року Токмацька міська рада ухвалила рішення №12 «Про приєднання до ініціативи Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді».Вже 24 січня 2020 року розпорядженням міського голови створено робочу групу з підготовки «Аналітичної доповіді «Про стан забезпечення прав дітей та молоді у місті Токмак» та «Плану дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».Після цих організаційних кроків, Токмак отримав право укласти Меморандум.

І ось на цьому тижніміський голова Ігор Котелевський підписав Меморандум про наміри та взаємодію між Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та виконавчим комітетом Токмацької міської ради щодо участі у програмі «Громада, дружня до дітей та молоді», повідомила прес-служба міськради.

Починаючи з 1996 року, програма «Громада, дружня до дітей та молоді» допомагає громадам багатьох країн світу сприяти реалізації дітьми своїх прав, передбачених Конвенцією ООН про права дитини. Мережа дружніх до дітей міст та громад в усьому світі об’єднує зацікавлені сторони, які прагнуть зробити свої міста та громади сприятливими для життя дітей та молоді. Завдяки участі у програмі зацікавлені сторони отримують можливість розбудувати більш безпечні, чисті та стабільні міста і громади.

Тепер у Токмака настає новий відповідальний етап. На ньому треба буде підготувати «Аналітичну доповідь «Про стан забезпечення прав дітей та молоді у місті Токмак. Необхідно буде розробити і «План дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

токмак підписання меморандуму з дитячим фондом оон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
17 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати