Токмачини не втрачають надії залишити своє місто шостим райцентром області

Токмачини не втрачають надії залишити своє місто шостим райцентром області

Відбулась позачергова сесія міськради, рішеннями якої здійснили розподіл бюджетних коштів. Так, для вжиття запобіжних заходів проти поширення коронавірусу, було виділено на придбання засобів індивідуального захисту, пульсоксиметрів, дезінфекційних засобів і т.п. для Токмацької лікарні 336 тис. грн та для Центру первинної медичної допомоги 50 тис. грн. У виділеному під карантин крилі інфекційного відділення лікарні також замінять двері, повідомило Токмакінформбюро.

Також депутати міськради розподілили кошти, виділені на депутатську діяльністьдепутатамоблради. Олегу Суржану виділено з обласного бюджету 685 тисяч, а Олександру Рєпкіну 700 тисяч гривень.

З обласного бюджету Токмак одержав 814 тисяч гривень на «Нову українську школу».Та проєкт здійснюється лише за умов співфінансування. Тож з міського бюджету депутати виділили 293 тисячі гривень, які віднайшлися через зменшення асигнування на теплопостачання внаслідок зниження тарифу на тепло. Також в рамках затвердженого бюджету було здійснено перерозподіл коштів між школамита дитячими дошкільними закладами.

Депутати міськради послідовно продовжують відстоювати створення в області шостого району з центром у Токмаці в процесі адміністративно-територіальної реформи. Перед цим вони направили Звернення у всі вищі ешелони влади в Україніз аргументованими висновками. А на вчорашній позачерговій сесії знову повернулись до цього питання Цього разу вони затвердили уточнену карту області з обґрунтованими висновками щодо доцільності створення саме Токмацького району. Її також буде направлено в столицю та в облдержадміністрацію.

.

токмак позачергова сесія бюджет теритріальний устрій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
10 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати