Депутати ВР розглянуть законопроект по ліквідації тіньових відносин у використанні сільгоспугідь

Депутати ВР розглянуть законопроект по ліквідації тіньових відносин у використанні сільгоспугідь

Законопроект №  3131 зареєстрували у Верховній Раді. Ним передбачається ліквідація тіньових відносин при використанні земель сільськогосподарського призначення. Ним вводиться і прийняття податкового мінімуму – заданого податкового зобов'язання, повідомив AgroPolit.

За інформацією авторів законопроекту зараз ринок оренди земель сільгосппризначення становить 28% загальної площі ринку земель, або 12 млн грн з 42 млн га. Офіційно ж в оренді знаходиться близько 25 млн га  сільгоспугідь. А тому обсяг тіньової оренди земель сільгосппризначення становить від 19 до 69 млрд грн. Від цього  втрати бюджетів всіх рівнів  сягають від 6 до 22 млрд грн на рік.

Це негативно позначається на економіці держави та невигідно самим орендодавцям, бо недоодержують великі суми податків. А тому автори законопроекту вважають, що мінімальне податкове навантаження на гектар з урахуванням всіх податків, повинно становити 1,5 грн на гектар. Цю ситуацію і повинен виправити запропонований законопроект №3131.токмак законопроект тіньові відносини землвикористання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
16 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать