Поліцейський офіцер громади: незабаром ця посада буду введена в кожній ОТГ

Поліцейський офіцер громади: незабаром ця посада буду введена в кожній ОТГ

У Запорізькій області обговорили можливість введення посад поліцейських офіцерів в громаді. Вони будуть зобов'язані не тільки працювати на своїх територіях, але й проживати тут, повідомила прес-служба облдержадміністрації.

До обов'язків представника поліції входить врахування потреб населення, підтриманняпостійного контакту з ним, своєчасне реагування на їх проблеми людей та підтримання правопорядку на території громади. По суті це служба дільничного інспектора тільки в іншому форматі.

На цю посаду підбиратимуть добропорядних поліцейських зі стажем не менш ніж півтора року, які мають вищу освіту і водійське посвідчення. Вони повинні бути самостійні та відповідальні, відкриті та комунікабельні, вміти критично мислити і залагоджувати конфлікти.

Кожен претендент заповнить анкету і пройде два етапи відбору. На першому - тестуванні - будуть оцінювати загальні навички кандидатів та знання законодавства. На другому - спеціальна комісія з представників НПУ і представників громад проведе з кандидатами особисту співбесіду.

Ті, хто пройде комісію, протягом двох з половиною місяців проходитимуть спеціальний підготовчий курс (зі збереженням поточної посади і зарплати).Він включає в себе тактичну підготовку з елементами моделювання ситуацій, методи антиаварійного водіння, закріплення навичок активної діяльності, оволодіння методами взаємодії поліції і громади.

Поліцейський офіцер громади одержує службові автомобіль і приміщення. Забезпечується повною екіпіровкою, планшетом (отримувати завдання і вести звітність офіцери будуть в електронному вигляді). Заробітна плата встановлена від 14 000 гривень. Гарантоване соціальне забезпечення відповідно до чинного законодавства.

токмак поліцейський офіцер громали посада в отг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать