Офіцери запасу України до 43 років підуть служити на 18 місяців

Офіцери запасу України до 43 років підуть служити на 18 місяців

 У 2020  році планують призвати на службу офіцерів запасу, які проходили підготову на кафедрах військової підготовки вишів, але службу не проходили. Стосуватиметься тих з них, кому не виповнилося 43 роки. Про це доповів представник штабу Сухопутних військ, полковник Сергій Волков Інформагентству Міноборони Арміяinform.

Ця категорії військових підпадає під дію Закону «Про військовий обов’язок та військову службу». Ним передбачена військова служба за призовом для осіб офіцерського складу. Рішення про призов щороку ухвалює керівництво ЗС України. Чи будуть призивати офіцерів запасу з 1 квітня поки невідомо. оскільки жодного наказу не видано, і не визначено строки, коли їх призиватимуть. Та організаційно-планова робота у військкоматахз цими офіцерами вже ведеться.

Військкомати проводитимуть атестаційні комісії і тільки після цього офіцерів можуть призвати на військову службу − на 18 місяців. Для початку вони стануть слухачами курсів перепідготовки й підвищення кваліфікації військових вишів. Три місяці дано на підготовку за військово-обліковою спеціальністю. І потім – призначення для проходження військової служби до, як правило, не в бойових частинах ЗСУ.

Як зазначивСергій Волков, залучати офіцерів запасу до участі в операції Об`єднаних сил небудуть. Але через 6 місяців із дня призову вони можуть укласти контракт на проходження військової служби строком від 1 року і в цьому випадку їх можуть залучити до участі в ООС. Та після закінчення 18-місячного терміну служби їх звільняють за встановленим порядком у запас.

токмак призив офіцерів запасу до 43 років
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати