Представник Молодіжної ради Токмака візьме участь у міжнародному форумі

Представник Молодіжної ради Токмака візьме участь у міжнародному форумі

Молодіжна рада Токмака проявляє все більшу активність і практицизм у своїй діяльності. Сприяє цьому вивчення досвіду молодіжних формувань у країні та за її  межами, участь в різноманітних заходах по вдосконаленню роботи в молодіжному середовищі і т. п. У цьому молоді люди знаходять розуміння і підтримку з боку керівництва Токмацької міської ради, повідомляє прес-служба міськради.

Так радниця міського голови  Наталія Криворучко допомогла члену Молодіжної ради – Валентину Переверзі підготувати заявку на участь у конкурсному відборі для поїздки на міжнародний обмін «Embracing the colors. Youth Exchange». Захід пройде у Румунії уже наступного тижня і триватиме сім днів. Програма широка і складатиметься тренінгів, семінарів, розробки медіа-контенту. В центрі уваги буде інформування та обмін сесіями про культуру, історію та проблеми сучасних ромів.

На цьому молодіжному форумі Україну представлятимуть всього п'ятеро молодих людей і один з них токмачанин Валентин Переверза. І хоча більшість витрат беруть на себе міжнародні інституції, треба  все ж зробити невеликий організаційний внесок зі своїх коштів.Та це взяла на себе міськрада. І сьогодні міський голова Ігор Котелевський вручив Валентину сертифікат на сплату цього внеску і побажав гідно представити  Україну, область і рідний Токмак на міжнародному рівні.

токмак міжнародний форум румунія валентин переверза
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати