Програму енергоефективності Токмака піддали моніторинговій перевірці

Програму енергоефективності Токмака піддали моніторинговій перевірці

Токмак вже два роки як приєднався до проект «Енергоефективність у громадах ІІ»,  що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини. Він підпорядкований завданню побудувати ефективну систему енергоменеджменту у громаді. За цей період  вже чимало зроблено по її реалізації, масштабні й перспективні плани, повідомила прес-служба міськради.

Для здійснення проміжного аналізу та планування подальшої спільної роботи у рамках проекту 11 лютого 2020 року у місті Токмак відвідав із моніторинговим експерт проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» Андрій Барулін.

Два дні експерт проводив зустрічі з керівництвом міста, здійснював розрахунок енергозбереження від впроваджених заходівТакож, використовуючи дані споживання енергоносіїв будівель бюджетної сфери, було складено черговий варіант Portfolio Analysis для Токмака.

У рамках візиту, було проведено ряд корисних семінарів з питань енергоефективності та енергозбереження. Зокрема учасниками семінарів стали завгоспи навчальних закладів. 

токмак моніторинговая перевірка енергоефективність прграма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
10 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати