Програму енергоефективності Токмака піддали моніторинговій перевірці

Програму енергоефективності Токмака піддали моніторинговій перевірці

Токмак вже два роки як приєднався до проект «Енергоефективність у громадах ІІ»,  що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини. Він підпорядкований завданню побудувати ефективну систему енергоменеджменту у громаді. За цей період  вже чимало зроблено по її реалізації, масштабні й перспективні плани, повідомила прес-служба міськради.

Для здійснення проміжного аналізу та планування подальшої спільної роботи у рамках проекту 11 лютого 2020 року у місті Токмак відвідав із моніторинговим експерт проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» Андрій Барулін.

Два дні експерт проводив зустрічі з керівництвом міста, здійснював розрахунок енергозбереження від впроваджених заходівТакож, використовуючи дані споживання енергоносіїв будівель бюджетної сфери, було складено черговий варіант Portfolio Analysis для Токмака.

У рамках візиту, було проведено ряд корисних семінарів з питань енергоефективності та енергозбереження. Зокрема учасниками семінарів стали завгоспи навчальних закладів. 

токмак моніторинговая перевірка енергоефективність прграма
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
10 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать