Зміни до Кодексу про працю в Україні вступили в силу

Зміни до Кодексу про працю в Україні вступили в силу

У неділю, 2 лютого, вступив в силу законопроект №1233 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо усунення норм, які порушують права і законні інтереси роботодавців України)". Зокрема, зміни стосуються статті 265 Кодексу законів про працю України, що стосуються розміру штрафних санкцій за порушення вимог трудового законодавства, повідомив РБК-Україна.

Так, фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві, і виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків карається в десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, по відношенню до якого скоєно порушення.

Якщо порушення здійснено вперше, то до юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, та є платниками єдиного податку першої-третьої груп, застосовується попередження. У випадку, коли порушення було вчинене повторно протягом двох років з дня виявлення порушення - воно карається в тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

При недотриманні мінімальних державних гарантій в оплаті праці карається в двократному розмірі мінімальної заробітної плати, яка встановлена законом на момент виявлення порушення, за кожного незаконно оформленого працівника.

токмак зміни до кодексу про працю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати