У пенсіонерів в Україні вимагають довідки банків для одержання пенсій

У пенсіонерів в Україні вимагають довідки банків для одержання пенсій

У деяких регіонах України утворились черги з пенсіонерів, які не розуміють які ще довідки вимагають від них для одержання пенсій, які до цього їм виплачувалися без прешкод. Та без такої довідки пенсію не одержати, повідомила Страна.

А йдеться про довідку з банку з номером рахунку по IBAN, що представляє собою європейський формат банківських рахунків. Перехід на цю міжнародну систему нумерації рахунків - IBAN розпочали ще торік. Процедура ця чисто технічна і повинна була пройти автоматично на рівні банків. Перехід повинен був завершитися ще до 31 жовтня 2019 року, та щось пішло не так і строк Нацбанк відтермінував до 12січня 2020 року. Люди же навіть про це й не здогадувалися.

Ось так почали виникати різні слухи, мовляв, грошей в Пенсійному фонді нема, от і затягують виплати. Однак ПФ заперечив це, повідомивши, що на січневі виплати гроші виділені в повному обсязі. Харктерно, що в деяких регіонах з цим стикнулись,у деяких нічого не відомо, а ось пенсіонерів Запорізької та Полтавської областей попередили про необхідність предоставити ці паперові довідки.

токмак пенсионери довідки з банків
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
5 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать