Продовжують обговорюватися зарплати для топ-чиновників в Україні

Продовжують обговорюватися зарплати для топ-чиновників в Україні

Вирішення питання із зарплатами топ-чиновників реально тільки через прийняття закону, який закріпить формулу залежності їх максимальних зарплат від рівня мінімальної зарплати в Україні, заявив голава Комітету економістів України Андрій Новак, повідомив ГолосUA.

За його словами можна сперечатися, якою має бути цифра, але формулювання повинно бути однозначним, без варіантів для різних тлумачень. Приміром, максимальна зарплата держслужбовців, а також в державному секторі економіки не може бути більшою, ніж в десять разів ніж мінімальна зарплата в країні. Так само і відноснео інших виплат – тих же премій. Вони не повинні перевищувати 50% від зарплати. Таким чином вдасться законодавчо закріпити формулу співвідношення між мінімальною зарплатою в Україні і максимальної.

Не проти таких змін і Прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Він сам ініціював перегляд зарплат топ-менеджерів державних підприємств і наглядових рад та доручив Міністерству економіки сформулювати пропозиції щодо перегляду політики оплати їх праці.

токмак економісти зарплата топ-чиновників
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать