У Токмацькій міськраді пройшла зустріч з народним депутатом Павлом Мельником

У Токмацькій міськраді пройшла зустріч з народним депутатом Павлом Мельником

Депутат Токмацької міської кради Владислав Мікша запросив народного депутата Павла Мельника, щоб ще раз повернутися до проблемного для міста питання: бути чи не бути Токмаку центром новостворенного в ході адміністративно-територіальної реформи району. У зустрічи взяли участь міський голова Ігор Котелевський, ряд депутатів міськради,представники громадськості, повідомило Токмакінформбюро.

Що було зроблене в цьому напрямку з боку народного депутата розповів сам Палво Мельник. Він райдужних прогнозів не робив, але й не закликав до песимістичних настроїв. За його словами, остаточне рішення буде прийматися на рівні Кабінету міністрів та Верховної Ради: може бути 5 чи 6 або ж 3-4 райони.

Учасники зустрічи в свою чергу обговорили можливі варіанти розвитку подій і можливості впливати на них, щоб відстояти статус Токмака, як адміністративного центру. Тут і зустрічз головою ОГА, перемовини з сусідніми районами.І завичайно, чималі надії покладають токмачани на свого народного обранця.

Як було підкреслено, конче важливо регулярно і правильно інформувати населення про можливі зміни. Бегатьох хвилює втрата можливостей скористатися послугами різних інстанцій, зокрема тими, що надає ЦНАП. Та його ніхто закривати не збирається. І це стосується багатьох інших аспектів соціально-економічного життя міста.

токмак міськрада зустріч з народним депутатом мельник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
6 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать