Токмацька місцева прокуратура подала до судів позовів на 383 мільойни гривень

Токмацька місцева прокуратура подала до судів позовів на 383 мільойни гривень

2019 рік був плідним у діяльності Токмацької місцевої прокуратури. Протягом цього строку вона подала в суди різних юрисдикцій 39 позовів, заяв на 383 млн. грн.  Зокрема, 17 позовів у сфері земельних відносин на суму 382,7 млн. грн., 12 позовів у бюджетній сфері на суму 138 тис. грн., 5 позовів у сфері охорони навколишнього природного середовища на суму 73 тис. грн., а також 4 заяви з питань виконання судових рішень.За цими поданнями суди задовольнили 28 позовів та заявна суму 339,5 млн. грн., повідомила прес-служба прокуратури Запорізької області.

Завдяки діяльності місцевої прокуратури у судовому порядку також попереджено вибуття із комунальної власності 1,7 га земель вартістю 2 млн. грн. Відповідачами добровільно відшкодовано за закритими справами 71 млн. грн. у земельній сфері, 61 тис. грн. у бюджетній сфері та 21 тис. грн. у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 На теперішній час господарським судом Запорізької області відкрито провадження у справах за позовами Токмацької місцевої прокуратури, поданими вже у поточному році, стосовно витребування із незаконного володіння сільськогосподарських підприємств земельних ділянок комунальної та державної власності загальною площею 68,56 га і вартістю 84,5 млн. грн.А ще завдяки діяльності місцевої прокуратури реально виконано судових рішень на загальну суму 154,7 млн. грн., у тому числі у сфері земельних відносин на 154,7 млн. грн. шляхом повернення незаконно утримуваних земельних ділянок загальною площею 1305 га.

токмак місцева прокуратура позови повернуто протягом 2019 року 383 мільйони гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
7 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати