Ребрендинг замість знесення пам'ятника на площі Єдності!

Ребрендинг замість знесення пам'ятника на площі Єдності!

Розмови про знесення пам'ятника на площі Єдності викликали чимало суперечок, розділивши бердянців на тих, хто «за» демонтаж і тих, хто категорично «проти». У свою чергу, влада опинилася між молотом у вигляді інституту національної пам'яті та ковадлом у вигляді думки населення.

Компанія Pavlov.ua на своїй сторінці у Facebook вирішила виступити третейським суддею в даному конфлікті інтересів, запропонувавши свій варіант вирішення питання – залишити пам'ятник в спокої, але провести невеличкий ребрендинг споруди.

Таким чином можна отримати символ, який об'єднує дві епохи: покоління людей старшого віку, які виросли на ідеалах минулого, і покоління молоді, відкритої до всього нового і сучасного.

Дивіться відеоролик логотипу-трансформера, унікальна рухливість якого дозволяє використовувати логотип у будь-якій сфері.

Ребрендинг замість знесення пам'ятника на площі Єдності!, фото-1 Ребрендинг замість знесення пам'ятника на площі Єдності!, фото-2 Ребрендинг замість знесення пам'ятника на площі Єдності!, фото-3
знесення пам'ятника бердянськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1 просмотр в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать