Токмацьку багатопрофільну лікарню внесено в список опорних закладів з охорони здоровיִя

Токмацьку багатопрофільну лікарню внесено в список опорних закладів з охорони здоровיִя

Кабмін України 15 січня прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Документ направлений на поліпшеннядоступності медичних послуг, ціленаправленості використання інвестицій та розширення мережі закладлів охорони здоровיִя, повідомило МОЗ.  

Перелік опорних закладів затверджений на підставі Методики формування мережі спеціальною робочою групою.У цьому ппроцесі взяли участь представники Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних держаадміністрацій. При цьому серед найважливіших умов для потрапляння в перелік, була можливість дістатися до медзакладу не більш ніж за годину.

До нього включено заклади охорони здоров’я, що відповідають вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування. Ці повинні мати належне робоче навантаження та забезпечувати відповідний рівень безпеки для пацієнтів. І серед 9 затвердженх опорних медзакладів Запорізької області значиться Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування.

токмак список опорних медзакладів україни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати