Народний депутат Павло Мельник зустрівся з медиками Токмака

Народний депутат Павло Мельник зустрівся з медиками Токмака

Колектив Токмацької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування зустрівся з народним депутатом Павлом Мельником з участю міського голови Токмака Ігоря Котелевського, повідомив Токмак.ua.

На початку зустрічі директор медзакладу Віталій Пасевін розповів про ситуацию з фінансуванням, відмітивши, що і завядки допомозі нардепа та чильника міста медики змогли одержати свою зарплату під новий рік. Але проблем у медиків багато. Зокрма є суттєва проблема з оновленням матеріально-технічної бази. Богато в чому їх вирішення залежатиме і від того, чи збережеться статусу медзакладу як опорного. Тому обговорили і питання збереження за Токмаком статусу адміністративного центру в рамках адміністративно-територіальної реформи.Тому важливо продовжувати збір підписів під Зверненням до уряду про те, щоб у Запорізькій області було 6 районів зТокмацьким.

В ході зустрічі народний депутат Павло Мельник також розповів про те, за якими принципами буде фінансуватися медична галузь, які заходи плануються по залученню міжнародної підтримки.

токмак медики зустиріч з народним депутатом павло мельник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
13 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать