У молодих людей з токмаччини буде можливість бесплатно відвідувати різні регіони України

У молодих людей з токмаччини буде можливість бесплатно відвідувати різні регіони України

З квітня поточного року почне працювати урядова програма мобільності молоді. Як заявив Премיִєр-міністр України Олексій Гончарук, треба зробити все, щоб молодь ставала самостійною і соціально активною. Уряд хоче побороти ситуацію, коли чи не більше половини молодих людей за останні три роки не виїжджало за межі своїх областей. А мобільність – позитивно впливає і на економіку, і на продуктивність праці. Він такожпідкреслив, що така програма заохотить пізнавати різноманіття регіонів та розвивати організації громадянського суспільства, повідомив урядовий портал. 

Спочатку розроблятиметься концепція пограми, яка згодом розпочне діяти в якості пілотних проектів у кількох регіонах України. Напереїзди юнаків і дівчат урядом заплановані 500 млн. грн.

Завдяки цій прогамі ставалять за мету розвивати більшу самостійність у молодих людей шкільного віку в пізнанні всьго багатства і розмаїття нашої Вітчизни. Це також буде сприяти формуванню свідомої суспільної позиції. Завдяки цій програмішкільні екскурсії стануть частішими і не створюватимуть матеріальні незручності для багатьох сімей.

токмак урядова програма беспалатні поїздки для молоді
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати