У Токмаку продовжуються звіти комітетів мікрорайонів міста

У Токмаку продовжуються звіти комітетів мікрорайонів міста

У мікрорайоні «Залізничний» пройшли обговрення підсумків року. Слід сказати, що цей мікрорайонмає високі рейтінгові показники в змаганні з іншими. Та виступаючі, голова комітету Юлія Горяніна більше зосередилась на проблемах мікрорайону. Одна з них стихійні звалища. Хоча більшість з них завдяки КП «Контакт» більшість з них ліквідували, вони ще залишаються. І головне, як донести до свідомості людей не створювати їх і вирішти проблему з більш оперативним вивезенням габаритного сміття.

Люди продовжують обурюватися через відсутність лікарняної амбулаторії. А тут ще й поштове відділення закрили і зовсім погано стало від цього людям похилого віку. На ряді вулиць мікрорайона відсутнє зовнішнього освітлення. Безперечно, що справжньою проблемою залишається стан доріг. У такій ситуації відчутним резервом і прикладом для інших стають ті мешканці, які особисто вкладаються у благоустрій спільного дому, беруть активну участь в суботниках і приводять в зразковий стан свої оселі. Саме таким людям Юлія Горяніна, та заступник міського голови Сергій Степура, який брав участь у зборах, подякували та вручили грамоти і премії за зразкові обійстя Галині Шумаковій та Валентині Лемешко.

Обговорили люди і плани на наступний рік. Хоча дебати були не з легких, але в цьому відчувалась загальна зацікавленість населення в наведенні порядку в спільному домі. А плани таки затвердили. Ось тільки чи допоможе їх реалізувати місцева влада.

токмак обговорення мікрорайони звіти і плани
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати