Петро Порошенко закликав мешканців Запорізької області підтримати команду «Європейської Солідарності»

При повному потуранні влади проросійські сили виношують реваншистські наміри і планують зайти у місцеві ради у південних та східних областях України. Про це лідер партії «Європейська Солідарність» п’ятий Президент України заявив вчора під час візиту до Запоріжжя.

Петро Порошенко закликав мешканців Запорізької області підтримати команду «Європейської Солідарності», фото-1

В наш регіон Петро Порошенко прибув, щоб підтримати команду «Європейської Солідарності», яка йде на вибори до місцевих рад в містах і селах області. Він закликав виборців не розпорошувати свої голоси та підтримати патріотів.

«Опитування громадської думки чітко демонструє, що «Європейська Солідарність» стане практично єдиною політичною силою, яка гарантовано проходить до Запорізької обласної і міської ради» – зауважив лідер партії.

«Тому не змарнуйте свій голос, не дайте розпорошити його на будь-які інші політичні проекти. Бо ви думаєте, що ви не будете голосувати за них, а насправді ваш голос піде ОПЗЖ або «Слугам». Ми є ядром, навколо якого гуртуються проєвропейські патріотичні сили в усіх областях сходу і півдня України. Так є в Харкові, в Одесі, так і в Запоріжжі – тут є наша потужна, сильна проукраїнська команда», – зазначив Петро Порошенко.

Лідер партії зустрівся з представниками команд на Хортиці. Петро Порошенко зазначив, що на вибори від «Європейської Солідарності» йдуть тільки гідні кандидати.

Петро Порошенко закликав мешканців Запорізької області підтримати команду «Європейської Солідарності», фото-2

«Наші кандидати – це фахові управлінці, кандидати наук, аграрії, ветерани АТО, волонтери, громадські діячі, меценати, лікарі – і серед них немає клоунів», – резюмував Петро Порошенко.

П’ятий Президент окреслив першочергові задачі команди «Європейської Солідарності» в місцевому самоврядуванні. Зокрема. Це аудит бюджетів.

«Після формування нових місцевих рад необхідно одразу провести обов’язковий аудит на місцях. Перевірити кожну копійку, яку вони розкрадали. Перерозподілити місцевий бюджет, щоб облаштувати додаткові місця в лікарнях. І не ліжка розставити, а забезпечити усім необхідним – від ліків до запасів медичного кисню, станції і реанімаційне обладнання»,

Забезпечити захист лікарів, причому і в державних, і в комунальних, і в приватних клініках. Якщо сімейні лікарі приймають тих, хто з ними уклав угоду, вони так само працюють з коронавірусом. Мені байдуже, до якої форми власності належить лікарня, треба захистити лікаря. Тим більше, що там лікар як мінімум працює не менш ефективно», – зауважив п’ятий Президент.

«Розробити спеціальні програми підтримки малого і середнього бізнесу на місцях. Зберегти робочі місця, а не в асфальт гроші закатувати», – зазначив лідер «Європейської Солідарності».

«Президент, на жаль, не може мислити стратегічно. Підтвердженням цього є те, що центральна влада все провалила. Але цей провал загрожує не Зеленському. Цей провал загрожує життю кожного українця», – переконаний Петро Порошенко.

Він наголосив, що у такій ситуації особлива відповідальність лягає на органи місцевого самоврядування. «Наші кандидати будуть на передньому краї. Я вам це обіцяю», – підкреслив Порошенко.

Петро Порошенко закликав мешканців Запорізької області підтримати команду «Європейської Солідарності», фото-3

Лідер партії «Європейська Солідарність» наголосив, що кандидати в місцевих радах продовжуватимуть курс на розвиток, який команда «ЄС» впроваджувала п’ять років. Петро Порошенко відзначив досягнення запорізької команди на чолі з головою Запорізької територіальної організації партїї «Європейська Солідарність», народним депутатом восьмого скликання Ігорем Артюшенком. Лідер запорізької команди заявив, що в Запорізькій області «Європейська Солідарність» протидіятиме чотирьом вірусам.

«Я дякую Петру Порошенку за потужну підтримку нашої команди. Зараз перед нами стоять серйозні виклики і загрози. Команда «Європейської Солідарності» протидіятиме не одному, а чотирьом вірусам.

По-перше, це коронавірус – а тому в нашій команді професійні медики, щоб організувати якісну допомогу людям на місцях. Бо центральна влада виявилась неспроможною боротися з епідемією.

Це вірус дилетантизму і невігластва – а тому в нашій команді професіонали своєї справи з різних сфер: освітяни та науковці, управлінці та підприємці.

Вірус капітулянства зеленої влади – а тому в нашій команді військові та волонтери. Вони точно знають, як захищати Україну, боронити рідну землю, відроджувати та розвивати нашу обороноздатність – справжню імунну систему держави.

І вірус проросійського реваншу, який користуючись невіглаством ЗЕкоманди, впевнено крокує по Півднем і Сходом країни.

Цим чотирьом вірусам ми протиставляємо нашу єдність – єдність десятків патріотічних організацій, єдність діячів з різних проукраїнських партій, які тепер об'єднались під прапором «Європейської Солідарності», щоб здолати антиукраїнський заколот», – наголосив Ігор Артюшенко.

Петро Порошенко закликав мешканців Запорізької області підтримати команду «Європейської Солідарності», фото-4

На зустрічі п’ятий президент України Петро Порошенко та лідери команд закликали мешканців області зробити свій вибір 25 жовтня і підтримати патріотичну партію, що відстоюватиме інтереси українців – «Європейську Солідарність».

Номер партії «Європейська Солідарність» в бюлететені на виборах в облраду – 10.

Запоріжжя Петро Порошенко Європейська солідарність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
12 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати