«Європейська Солідарність» представила Токмацьку команду, яка візьме участь у місцевих виборах

«Європейська Солідарність» представила Токмацьку команду, яка візьме участь у  місцевих виборах

Імена кандидатів озвучили на конференції Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», яка відбулась в Запоріжжі на острові Хортиця 19 вересня 2020 року.

Команда «Європейської Солідарності» Токмаччини висунула своїх кандидатів ради всіх рівнів, в тому числі і кандидатку на посаду міського голови Токмака. Нею стала Олена Плаксіна – депутат Токмакської міської ради, голова місцевої благодійної організації «Евріка», директорка ТОВ «Агроакцент».

«Європейська Солідарність» представила Токмацьку команду, яка візьме участь у  місцевих виборах, фото-1

За п’ять років у статусі депутата я набула значного досвіду у сфері місцевого самоврядування, без вагань запропонувала свою кандидатуру на вибори. Мої політичні погляди незмінні: «Європейська Солідарність» – потужна проєвропейська та проукраїнська партія. Розділяю ідею солідарності громадян заради побудови сильної держави через захист власних прав і свобод людини, – заявила на конференції Олена Плаксіна.

Принципова позиція політсили – жодної випадкової людини в команді. Патріотична

політична позиція, ділові, професійні та громадські якості і надбання – головні чинники, за якими «ЄС» обирала своїх кандидатів. Тому кандидати «Европейської Солідарності» на Токмаччині – добре відомі та шановані в регіоні люди.

Серед них – підприємець, учасник бойових дій, голова ГО «Токмацька організація воїнів АТО» Геннадій Баздирь. В місцевому самоврядуванні він ставить за мету спільними зусиллями вивести Токмак зі статусу депресивного міста.

Переконаний – розвитку в Токмаку не буде до тих пір, поки мешканці будуть мовчки спостерігати за свавіллям влади. Якщо ми хочемо нормального життя собі та своїм дітям – потрібно брати активну участь в контролі тих, кого ми обираємо. Я проти депресивного статуса міста Токмак. Впевнений, що це заважає розвитку нашої громади. Буду вживати всіх заходів щоб наше місто вийшло з депресії і почало розвиватися. «Талановиті керівники» загнали місто у прірву. Якщо ми хочемо це змінити, потрібно, щоб всі мешканці брали участь в політичних процесах нашої громади. Один в полі не воїн, тільки всі разом ми подолаємо корупцію та забезпечимо розвиток і гідне майбутнє нашим дітям,– зазначає Геннадій Баздирь.

Європейський напрямок розвитку України, задекларований партією «Європейська

Солідарність», є життєво необхідним для держави та її громадян в кожному місті,

впевнений ще один член токмацької команди «ЄС» Голова правління СВК «МИРНИЙ», депутат Молочанської міської ради Володимир Хижук.

У мене, як і у кожної людини, є мета: це заможне село, це процвітаюче місто, заможний процвітаючий район, заможна процвітаюча область. І, як результат - процвітаюча Україна. Саме тому, дивлячись на сусідню Європу, я розумію, що нам треба туди. Нам треба рівнятись саме на європейські стандарти. Сам з цих міркувань більше ніж шість років тому я прийняв рішення і вступив до лав тоді ще «Блока Петра Порошенка». Намагаюся зробити все залежне від мене для забезпечення високої якості життя кожному мешканцю нашого району, для економічного зростання та розвитку громад. «Європейська Солідарність» – політична сила, спроможна будувати громади на Запоріжжі за європейським зразком, саме тому ми йдемо одним шляхом. Пріоритетними для мене напрямками є досягнення безперебійного транспортного сполучення з центром району. Створення соціальних програм підтримки для тих, хто її потребує - оздоровлення та соціальної адаптації військовослужбовців, допомоги людям похилого віку, дітям- інвалідам та малозабезпеченим верствам населення», – зазначив Володимир Хижук.

До складу команди «Європейської Солідарності» Токмаччини також увійшли голова Токмацької міської організації партії «Європейська Солідарність» Катерина Петренко, депутат Токмацької міської ради Вадим Лукаш, підприємці Євген Бойко, Станіслав Глущенко та інші відомі представники району. Об’єднавшись в команді вони ставлять за мету будувати сучасний розвинутий європейський регіон.

Токмак Європейська солідарність вибори 2020 місцеве самоврядування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
545 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати