В Україні державний ПриватБанк виділить на іпотеку 1 мільярд гривень за зниженими ставками

В Україні державний ПриватБанк виділить на іпотеку 1 мільярд гривень за зниженими ставками

Національний банк повідомив, що ставки за іпотекоювпадуть до 15% на кінець 2020 року. А державний ПриватБанк заявив що вже знизивставки іпотечного кредитування до 14-15,5% . При цьому розмір іпотеки залежить від того на яке житло береться кредит. Якщо купують у забудовника на первинному ранку, то 14,9 % річних. На вторинному ринку ставки іпотеки – 15,5% річних. Банк на доступне кредитування спрямовує понад 1 мільярдгривень, повідомило Громадське.

Зараз середні ставки за кредитами для фізичних осіб у банках складають близько 35% річних, для підприємців — 15-19% річних. Ставки за іпотекою на початок 2020 року становили18-25% річних.

Зниження ставки за іпотекою до 15% річних призведе до значної економії коштів позичальників. Приміром, беручи іпотеку на 1 мільйон гривень під 20% річних на 10 років, позичальник переплатить банку 5,19 мільйона гривень процентів (за весь період користування кредитом). Якщо ж відсоток за такою іпотекою зменшити до 15% річних, то сума переплати за 10 років складе 3,045 мільйона гривень.

токмак кредитвання іпотека 15 %
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1 просмотр в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать