Токмацький «Прайд» приймав команду «Human Дніпро» в рамках чемпіонату України з футзалу у другій лізі. Матч видався напруженим і безкомпромісним. Комади рівні по силах і тому весь час кожна з них на атаку суперника відповідла своєю атакою. Дві з них у токмачан завершились взяттям воріт дніпрян. Обидва голи на рахунку А. Новика. Однак цього виявилося замало для перемоги. Остаточний рахунок 3:2 на користь гостей. Фото Олексія Новика.
Футболісти з Токмака поступились дніпрянам в чемпіонаті України з футзалу
![Футболісти з Токмака поступились дніпрянам в чемпіонаті України з ф... Футболісти з Токмака поступились дніпрянам в чемпіонаті України з футзалу](https://s.06178.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/051/715/futbol_5e33d316bee99.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію